T-8 Clip For Lamp Support - Stainless Steel
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2119 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Stainless Steel |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case Quantity | 1000 |
| Case Length | 9.45" |
| Case Width | 9.45" |
| Case Height | 8.66" |
| Case Weight | 3.57 |
| Case Cubic Ft. | 0.4475 |
| Catalog Description | T-8 Clip For Lamp Support - Stainless Steel |
| Description | STAINLESS STEEL T8 CLIP UBENT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-2119.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.004571507 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | T-8 Clip Lamp Support Stainless Steel |