Steel Candle Cup - 7/16" Hole - 3" Height - 1" Diameter - Unfinished
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-1187 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Unfinished |
| Center Hole Diameter | 0.438 |
| Diameter | 1" |
| Dimensions | L: 1" x W: 1" x H: 3" x DIA: 1" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923811873 |
| Catalog Description | Steel Candle Cup - 7/16" Hole - 3" Height - 1" Diameter - Unfinished |
| Description | 3" UNF CANDLE CUP |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-1187.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Steel Candle Cup 7/16" Hole 3" Height |