Mounting Plate - 2 Light - Antique Verdigris Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=SF76-668 |
| Lighting Type | Components |
| Tariff Code | 9405.99.4020 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Taiwan |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Indoor Outdoor | Outdoor |
| CA Prop 65 | Lead |
| Material | Aluminum |
| Finish | Antique Verdigris |
| Diameter | 4.5" |
| Dimensions | L: 4.50" x W: 4.50" x H: 1" x DIA: 4.50" |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.0117 |
| Pack Type | Box |
| Case UPC | 10045923766685 |
| Case Quantity | 96 |
| Case Length | 14.5" |
| Case Width | 9.75" |
| Case Height | 11.5" |
| Case Weight | 19.5 |
| Case Cubic Ft. | 0.9409 |
| Catalog Description | Mounting Plate - 2 Light - Antique Verdigris Finish |
| Description | 2 LT DIE CAST MOUNTING PLATE |
| UNSPSC | 39111812 |
| Image File Name | SF76-668.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 4.5 |
| Each Width In. | 1 |
| Each Height In. | 4.5 |
| Each Weight Lb. | 0.5 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | NUVO |
| Status | Active |
| Product Name | Mounting Plate 2 Light Antique Verdigris Finish |