Double Hook Set - Black Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-452 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Taiwan |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Black |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Quantity In Pack | 1 |
| Inner UPC | 20045923704523 |
| Inner Quantity | 6 |
| Case UPC | 10045923704526 |
| Case Quantity | 72 |
| Case Length | 14.75" |
| Case Width | 11.75" |
| Case Height | 10.38" |
| Case Weight | 14.5 |
| Case Cubic Ft. | 1.0411 |
| Catalog Description | Double Hook Set - Black Finish |
| Description | BLK FIN DOUBLE HOOK SET |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.186 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Double Hook Set Black Finish |