Canopy Kit - Antique Brass Finish - 5" Diameter
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-035 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.19.6010 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Antique Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Carded |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923700351 |
| Case Quantity | 48 |
| Case Length | 14.75" |
| Case Width | 12.5" |
| Case Height | 23.75" |
| Case Weight | 20 |
| Case Cubic Ft. | 2.5341 |
| Catalog Description | Canopy Kit - Antique Brass Finish - 5" Diameter |
| Description | ANT BR CANOPY KIT 5"D |
| UNSPSC | 26121536 |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.332 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Canopy Kit Antique Brass Finish 5" D |