BOTTLE ADAPTER KIT
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=S70-025 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8536.69.8000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Each Quantity | 1 |
| Each Cubic Ft. | 0.0371 |
| Pack Type | Carded |
| Quantity In Pack | 1 |
| Inner UPC | 20045923700259 |
| Inner Quantity | 4 |
| Case UPC | 10045923700252 |
| Case Length | 14.63" |
| Case Width | 12.5" |
| Case Height | 23.75" |
| Case Weight | 20 |
| Case Cubic Ft. | 2.5135 |
| Catalog Description | BOTTLE ADAPTER KIT |
| Description | BOTTLE ADAPTER KIT |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | S70-025.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Length In. | 1.26 |
| Each Width In. | 5.81 |
| Each Height In. | 8.75 |
| Each Weight Lb. | 0.3 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Bottle Adapter Kit |