2-3/4" Fixture Body And Cover - Brass Finish - 5 Arm Holes
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-658 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Steel |
| Finish | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Case UPC | 10045923906586 |
| Case Quantity | 100 |
| Case Length | 12.99" |
| Case Width | 9.84" |
| Case Height | 13.39" |
| Case Weight | 27.5 |
| Case Cubic Ft. | 0.9905 |
| Catalog Description | 2-3/4" Fixture Body And Cover - Brass Finish - 5 Arm Holes |
| Description | 2 3/4" BRASS PLTD COV 5 ARM |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-658.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.27 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 2-3/4" Fixture Body Brass Finish |