Brass Coupling - 7/8" Long - 3/8 IP - Burnished And Lacquered
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-614 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.2000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | India |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Brass |
| Finish | Burnished / Lacquered |
| Dimensions | H: 0.88" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923906142 |
| Catalog Description | Brass Coupling - 7/8" Long - 3/8 IP - Burnished And Lacquered |
| Description | 3/8 IP BRASS COUPLING B/L |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-614.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Brass Coupling 7/8" Long 3/8 IP |