Die Cast Swag Hook Kit - Antique Brass Finish - Kit Contains 2 Hooks With Hardware - 10lbs Max
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-451 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | Taiwan |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Metal |
| Finish | Antique Brass |
| Max Load | 10 |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Polybag |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923904513 |
| Case Quantity | 200 |
| Case Length | 10" |
| Case Width | 12.25" |
| Case Height | 10.25" |
| Case Weight | 29 |
| Case Cubic Ft. | 0.7266 |
| Catalog Description | Die Cast Swag Hook Kit - Antique Brass Finish - Kit Contains 2 Hooks With Hardware - 10lbs Max |
| Description | 2 AB FIN HOOKS & HDWR |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-451.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.155 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Die Cast Swag Hook Kit Antique Brass 10lbs Max |