1/4 IP Matching Screw Collar Loop With Ring - 25lbs Max - Glossy Black Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-339 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Black |
| Max Load | 25 |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923903394 |
| Case Quantity | 250 |
| Case Length | 9.84" |
| Case Width | 9.45" |
| Case Height | 5.91" |
| Case Weight | 16.5 |
| Case Cubic Ft. | 0.318 |
| Catalog Description | 1/4 IP Matching Screw Collar Loop With Ring - 25lbs Max - Glossy Black Finish |
| Description | BLK DIE CAST |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-339.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.07 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 1/4 IP Screw Collar Loop 25lbs Max |