3 Foot Pull String - Brass Bell And Connector
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2528 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923925280 |
| Case Quantity | 1000 |
| Case Length | 15.35" |
| Case Width | 5.91" |
| Case Height | 3.94" |
| Case Cubic Ft. | 0.2068 |
| Catalog Description | 3 Foot Pull String - Brass Bell And Connector |
| Description | 3 FT PULL STRING WITH BR |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2528.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 3 Foot Pull String Brass Bell and Connector |