Brass Coupling - Unfinished - 1/2" Long - Hexagon Head Coupling - 1/8 IP
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-2153 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.2000 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | India |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Material | Brass |
| Finish | Unfinished |
| Dimensions | H: 0.50" |
| Each Quantity | 1 |
| Case UPC | 10045923921534 |
| Catalog Description | Brass Coupling - Unfinished - 1/2" Long - Hexagon Head Coupling - 1/8 IP |
| Description | 1/2" BR HEX HEAD COUPLING 1/8 |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-2153.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Brass Coupling Unfinished 1/2" Long Hexagon Head Coupling 1/8 |