1" Loop Parts Bag - Antique Brass Finish
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1688 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Antique Brass |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923916882 |
| Case Quantity | 100 |
| Case Weight | 12.5 |
| Catalog Description | 1" Loop Parts Bag - Antique Brass Finish |
| Description | ANT BR FIN 1" LOOP PARTS BAG |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1688.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.12 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 1" Loop Parts Bag Antique Brass Finish |