Ribbed Canopy - Canopy Only - Brass Finish - 5" Diameter - 1-1/16" Center Hole
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1682 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Brass |
| Center Hole Diameter | 1.063 |
| Diameter | 5" |
| Dimensions | DIA: 5" |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923916820 |
| Case Quantity | 100 |
| Case Weight | 16.4 |
| Catalog Description | Ribbed Canopy - Canopy Only - Brass Finish - 5" Diameter - 1-1/16" Center Hole |
| Description | BR FIN CANOPY 1 1/16 CH |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1682.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.159 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Ribbed Canopy Brass Finish 5" D 1-1/16" Hole |