Clip On Shade - Black Round With Gold Interior - 3" Top - 4" Bottom - 4" Side
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=90-1274 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 9405.99.4090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Black |
| Shade Shape | Round |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Box |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case UPC | 10045923912747 |
| Case Quantity | 24 |
| Case Length | 26" |
| Case Width | 10" |
| Case Height | 9.5" |
| Case Weight | 7 |
| Case Cubic Ft. | 1.4294 |
| Catalog Description | Clip On Shade - Black Round With Gold Interior - 3" Top - 4" Bottom - 4" Side |
| Description | BLACK PARCHMENT CLIP-ON SHADE |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 90-1274.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.18 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | Clip On Shade Black/Gold 3" Top 4" Bottom 4" Side |