10" 18/1 Green AWM Ground Wire - 8/32 Ground Lug
| bundle | 1 |
|---|---|
| spec sheet | https://snap2satco.com/specifications/specsheet.php?sku=80-2377 |
| Lighting Type | Hardware |
| Tariff Code | 8544.42.9090 |
| Warranty | 1 Year |
| Country of Origin | China |
| CA Web Text | Lawful for Sale |
| Finish | Green |
| Each Quantity | 1 |
| Pack Type | Bulk |
| Quantity In Pack | 1 |
| Case Quantity | 2000 |
| Case Length | 18.11" |
| Case Width | 13.38" |
| Case Height | 6.69" |
| Case Weight | 21.5 |
| Case Cubic Ft. | 0.9381 |
| Catalog Description | 10" 18/1 Green AWM Ground Wire - 8/32 Ground Lug |
| Description | 8/32 BRASS PLATED ROUND LUG |
| UNSPSC | 26121536 |
| Image File Name | 80-2377.jpg |
| Technology | Not Applicable |
| Each Weight Lb. | 0.02 |
| CA Terse | Lawful for sale in California |
| Company | SATCO |
| Status | Active |
| Product Name | 10" 18/1 Green AWM Ground Wire 8/32 Ground Lug |